درباره ما


درآمدی بر مجموعه پازل


گروه پازل در سال 1399 شروع به فعالیت نمود. این مجموعه با تکیه بر تجربیات شرکت های دانش بنیان و نوآور در عرصه های مختلف طرحی جامع برای رفع نیازهای تحقیق و توسعه ی شرکت ها، مجموعه های تولیدی و سازمان های مختلف ارائه نموده است. طرحی که در وهله اول به اولویت رفع نیاز تیم فنی و اجرایی مجموعه ها پرداخت. این مجموعه سعی دارد تا پروژه های مختلف در شرکت ها و مراکز تولیدی را با حداکثر سرعت، بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ها و با کمک نیروی انسانی عظیم در کشور و شرکت های دانش بنیان به انجام برساند. به همین منظور گروه پازل با طراحی مدل های متنوعی از خدمات قابل ارائه به شرکت ها سعی می کند تا نیاز آن مجموعه ها را رفع کند. در حال حاضر مجموعه کارگزاری تبادلات فناوری و خدمات کسب و کار پازل ذیل شرکت پایا ارتباط زرین لحظه به ارائه خدمت می پردازد و امید است تا قدمی مهم در راستای توسعه و تسهیل در اکوسیستم تبادلات فناوری در سطح کشور بردارد.

معرفی کلی خدمات


گروه پازل به طور کلی پنج دسته خدمت ارائه می دهد


پازل تیم فنی و اجرایی

تیم متخصصی که بتواند با هزینه و ریسک کم تحقیق و توسعه را به ثمر بنشاند. همچنین وجود یک شبکه از افراد توانمند و شرکت های متخصص می تواند کمک شایانی به ارزیابی طرح ها و برنامه های توسعه کند.

پازل قطعات و مواد اولیه

تامین قطعات و مواد اولیه مورد نیاز برای شرکت ها و مجموعه های مختلف یکی از فعالیت های مجموعه است.

پازل سرمایه

کمک به سرمایه پذیران جهت یافتن سرمایه گذار مناسب و همچنین ارائه طرح های قوی به سرمایه گذار برای سرمایه گذاری پر بازده یک خدمت مهم می باشد.

پازل تجهیزات و زیر ساخت

معرفی مراکز خدماتی و ایجاد تسهیلات متنوع برای استفاده از تجهیزات و زیرساخت هایی که تامین آنها هزینه بر بوده و میزان استفاده از آن مداوم نیست یکی از تلاش های اساسی کارگزاری پازل برای کمک به شرکت ها و موسسات مختلف می باشد.

پازل ایده

ایده ها و موضوعاتی که به طور صحیح صحت سنجی شده و نزدیک به نیاز بازار باشد قابلیت پیگیری و سرمایه گذاری دارند. وجود یک ایده مناسب و کارآمد برای توسعه بسیار حیاتی است. در این خدمت سعی بر معرفی ایده های ناب می باشد.