آموزش های پازل

آموزش RFP نویسی

یک سند تجاری است که جزئیات مربوط به یک پروژه را اعلام می‌کند. ابزاری برای خریداری خدمات که توسط کارفرما تهیه‌شده و در اختیار ارائه‌دهندگان خدمات قرار می‌گیرد تا کارفرما پیشنهادها و راه‌حل‌های مختلفی را برای موضوع در اختیار داشته باشد.

RFP درخواست طرح پیشنهادی نیاز قرارداد

آموزش بارگذاری کالای برتر

در این آموزش نحوه بارگذاری کالای برتر شرکت در سایت پازل توضیح داده شده است. همچنین آموزش مدیریت و مشاهده کالاهای شما نیز ارائه شده.

کار با سایت کالا برتر پنل کاربری

آموزش باگذاری پروژه

در این آموزش نحوه بارگذاری پروژه در وبسایت پازل ارائه شده است و در مورد مدیریت پروژه های ثبت شده توضیح داده شده است...

پروژه بارگذاری مدیریت پنل کاربری

آموزش پروپوزال نویسی

طرح پیشنهادی یا پروپوزال مهمترین عنصر در انجام یک پروژه است. هر پروژه ای در هر حوزه ی تخصصی قبل از انجام، نیاز به مطالعه و بررسی همه جانبه دارد. چرا که در صورت انجام ندادن بررسی های لازم قبل از انجام پروژه ، مشکلات عدیده ای بر سر راه پروژه به وجود خواهد آمد. پروپوزال پاسخی به درخواست طرح پیشنهادی (RFP) است.

پروژه پروپوزال زمان هزینه طرح

آموزش مدیریت پروژه

تفاوت مدیریت و کنترل پروژه چیست و هرکدام چه هدفی را دنبال می‌کنند؟ در این مقاله به این پرسش، پاسخ مفصلی می‌دهیم؛ مدیریت پروژه و سیستم کنترل پروژه را تعریف می‌کنیم؛ و انواع مدیریت پروژه و فازهای مختلف پروژه را بررسی می‌کنیم. اگر می‌خواهید بدانید تفاوت مدیریت و کنترل پروژه چیست این مقاله را با دقت و تا انتها مطالعه کنید.

مدیریت پروژه کنترل پروژه مدیریت برنامه پروژه

آموزش ارسال پروپوزال

در این آموزش نحوه ارسال پروپوزال برای پروژه های موجود در سایت پازل و همچنین مدیریت پروپوزال ها در پنل کاربری ارائه شده است .

پروپوزال پنل کاربری مدیریت کارباسایت